NeTV Gold

NeTV Gold

NeTV Gold’a hoş geldiniz! Resmi web sitesi. Türkiye’de Android Akıllı Telefonlar için 1 Numaralı Eğlence Uygulaması. Akıllı telefonunuzda Canlı TV Kanallarını, Sporları, Filmleri ve Web Dizilerini Tamamen Ücretsiz izleyin. NeTV GOLD APK’sını web sitemizden indirin.

v9.00

Advertiesments

NeTV Gold v8, v9.8, v7, v6 ve v5 APK’sını arıyorsanız. O zaman tebrikler Doğru sayfadasınız. Bu, NeTV Apk’nin en son sürümünü indirmek için Resmi web sitesidir. NeTV Gold Android Akıllı Telefonlar için İndirilebilir. NeTV Gold APK’sını indirmek için herhangi bir para ödemek zorunda değilsiniz, Ücretsiz İndirmek için Güvenli ve Güvenli APK dosyasını yüklüyoruz.

NeTV Gold Hakkında

NeTV Gold, NeTeam Tarafından Geliştirilen ve 2023’de Başlatılan Android Uygulamasıdır. Bu, Eğlence tabanlı bir Uygulamadır ve Google Play Store’da mevcut değildir. En Son Filmler, Netflix İçeriği, Amazon Prime İçeriği ve en önemli Canlı Spor Kanalları dahil olmak üzere sınırlı içeriği izleyebilirsiniz.

10 Milyondan Fazla Kullanıcı Bu Uygulamayı Günlük Olarak İndirip Kullanıyor ve Şu Anda Android Dünyasındaki En Popüler Türkçe Uygulama Bu.

Netv gold, basitliği ve Premium İçeriği Ücretsiz izlemesi nedeniyle kısa sürede tüm Türkiye kullanıcıları arasında viral oldu. İNat TV, İNat Box, RecTv gibi yüzlerce Yayın Akışı Uygulaması var. Bunlar arasında NeTV Gold, Türkiye’deki en iyi Eğlence Uygulamasıdır.Çünkü diğer Straming Uygulamalarında bulunmayan Büyük Film, TV Şovu, Web Dizisi ve Diğer Olgun İçerik koleksiyonuna sahiptir.

NeTV Gold APK Indir

NeTV Neden En İyi Uygulama?

Bildiğiniz gibi NeTV ülkedeki tek IPTV Uygulaması değil, Bu yüzden aklınıza bir soru gelecektir Neden NeTV En İyisi?

Cevap basit, NeTV Gold Filmler, Canlı TV Kanalları ve Web Şovları dahil olmak üzere İzlemek için Sınırsız Video Sağlar. Bu içerik iNatTV gibi herhangi bir yaygın IPTV’de mevcuttur, ancak burada bir Akış Uygulamasından daha fazlasını elde edersiniz. Başka hiçbir uygulamada bulunmayan Milyonlarca Olgun Videoya erişebileceksiniz.

Bu nedenle NeTV Gold, Türkiye’deki en iyi Yayın Akışı Uygulamasıdır.

Özellikler

NeTV’nin tonlarca heyecan verici özelliği var, bunların arasında burada uygulamanın bazı önemli noktalarını tartıştık.

İndirmek Ücretsiz

Bu, indirmesi %100 Ücretsiz bir Uygulamadır, Kullanmak için herhangi bir para ödemeniz gerekmez.

Spor İzle

Spor severler bu uygulamaya aşık olacak çünkü izlenecek tüm büyük Spor TV Kanallarına sahip.

Videoları İndir

Yalnızca çevrimiçi izlemekle kalmayın, aynı zamanda daha sonra izlemek için herhangi bir içeriği kaydedin veya indirin.

Film İzle

Altyazılı 10.000’den Fazla Büyük Türk ve diğer Bölgesel Film Koleksiyonlarına sahiptir.

Yetişkinlere Yönelik İçerik

Olgun bir erkek misin? O zaman burada yapılmış olacaksın. Yetişkin Videoları için özel bir bölümü vardır.

Tüm OTT İçerikleri

Ott platformlarına herhangi bir abonelik satın almanıza gerek yok, Netflix ve diğer OTT’lerin tüm içeriğini alacaksınız

Şarkılar ve Müzik

Sadece Video içeriği değil, aynı zamanda Uygulamayı kullanarak hareket halindeyken Müzik ve podcast’lerin keyfini çıkarın.

Reklam Yok

Uygulamanın tamamı Reklamsızdır, bu nedenle en sevdiğiniz İçeriği izlerken asla kesintiye uğramazsınız.

Dost Kullanıcı Arayüzü

NeTV, Manu ve Kategorilerde gezinmesi kolay Basit ve Kullanıcı dostu bir UI Kontrol Paneline sahiptir.

NeTV Gold v9 APK Nasıl İndirilir?

NeTV Gold v9, uygulamanın en son sürümüdür ve indirmek ve yüklemek istiyorsanız aşağıdaki talimatları izleyin:

  1. Chrome Tarayıcınızı açın ve NetTVGold.com.br için arama yapın
  2. APK İndir Düğmesine Tıklayın ve Tekrar Sayfa İndir Düğmesine Tıklayın.
  3. Yeni bir sayfa açılacak, Burada NeTV Gold APK’sının en son 9. sürümünü alacaksınız.

Nasıl Güncellenir NeTV Gold v9 veya v7 APK?

NeTV Gold APK’nın düzenli bir kullanıcısıysanız ve v5 veya v6’nın eski bir sürümüne sahipseniz ve en son sürüme güncellemek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin. Yeni Özelliklerden ve Hata düzeltmelerinden yararlanmak için favori uygulamanızı güncellemeye devam etmek de önemlidir. Bu yüzden NeTV Gold v5 veya v6 APK’nızı şimdi yepyeni V7’ye güncelleyin.

NeTV Gold’un eski sürümünü güncellemek için web sitemizden en son sürümü indirmeniz gerekir. Ardından uygulamayı açın ve yükleme işlemine başlayın. Eski uygulamayı kaldırmanız gerekmez, sadece yeni sürümü yükleyip üzerine yazmanız yeterlidir ve uygulamanız en son sürüme güncellenecektir.

Android için NetTV Gold APK’sını indirin

Size daha önce de söylediğimiz gibi, bu yasal bir uygulamadır, bu yüzden Google Play Store’da bulamazsınız. Güvenilir bir üçüncü taraf Web Sitesinden indirmeniz gerekir. Web sitesinin güvenilir olduğundan ve Virüssüz APK Dosyası sağladığından emin olun. Uygulamayı web sitemizden (www.netvgold.com.br) indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Buraya Yüklediğimiz tüm dosyalar ekibimiz tarafından test edilir ve APK dosyasının kullanıcılar için güvenli olduğundan emin olmak için VirusTotal Aracı ile taranır.

NeTV Gold
Uygulama AdıNeTV Gold
Versiyon9.0.0
Dosya Boyutu15MB
Gerekli5.0 ve Üzeri
Güncellenmiş3 Saat Önce
Advertiesments

Sorumluluk Reddi: Telif Hakkı Korumalı Yayınların Reklamını Yapmıyor, Barındırmıyor veya Bağlantı Vermiyoruz. Korsan Yayıncılığı Kesinlikle Onaylamıyoruz ve Okuyucularımıza Her Zaman Bundan Kaçınmalarını Tavsiye Ediyoruz. Sitemizdeki Ücretsiz Yayınlardan Bahsedilmesi, Tamamen Kamu Malı Olan Telif Hakkı İçeriği İçindir. Bu Resmi Bir Site Değildir Ve NeTV İle Hiçbir İlişkimiz Yoktur.

Ekran Görüntüleri

İşte Net TV Gold V7 APK’sından alınan bazı ekran görüntüleri, bununla uygulamanın yükledikten sonra nasıl görüneceğini anlayabilirsiniz. Bu nedenle Sahte uygulamalara dikkat edin, Yalnızca aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi aynı arayüze sahip uygulamaları kullanın.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sonuç

Umarım Android Akıllı Telefonunuz için NeTV Gold APK’sını başarıyla İndirmişsinizdir. Şu an itibariyle, yalnızca Android tabanlı Cihazlar için mevcuttur ve IOS Apple Cihazları için mevcut değildir. Bu yasadışı bir uygulamadır çünkü Premium içeriği lisanssız olarak yayınlar, bu nedenle riski size ait olmak üzere kullanın. Bu Uygulamanın Geliştiricisi olmadığımız için herhangi bir veri kaybından sorumlu değiliz.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve NeTV gold APK V8 veya V9’un gelecekteki güncellemelerini indirmek için web sitemizi (https://netvgold.net.tr/) kaydettiğinizden veya yer imlerine eklediğinizden emin olun.

Sorumluluk Reddi

DMCA: NeTVGold.net.br 17 U.S.C. * 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (DMCA) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun önlemleri almak politikamızdır. Telif hakkıyla korunan materyaliniz sitede yayınlanmışsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Yasal Uyarı: Bu yalnızca bir tanıtım web sitesidir, Buraya yerleştirilen tüm dosyalar yalnızca tanıtım amaçlıdır. Bu sitede bulunan tüm dosyalar web üzerindeki çeşitli kaynaklardan toplanmıştır ve “kamu malı” olduğuna inanılmaktadır. Yüklemelerimizle ilgili hala bir sorununuz varsa veya Telif Hakkı İddianız varsa, sorununuzu aşağıdaki formda göndermekten çekinmeyin, 24 Saat içinde harekete geçeceğiz. daha fazla bilgi için Bize Ulaşın.